Contacte

Si té qualsevol dubte o consulta o vol treballar amb nosaltres pot trobar-nos a:

Telèfon: 93 203 03 54

Email: comunicacio@aula-ee.com

Adreça: Avinguda Mare de Déu de Lorda, 34, 08034 Barcelona

O si ho prefereix, ompli aquest formulari i respondrem tan aviat com sigui possible:


 

En virtut d’allò establert a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre de Protecció de Dades de caràcter personal, i la LSSICE 34/2002, de l’11 de juliol, de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic, l’informem que les seves dades formen part d’un fitxer titularitat de FUNDACIÓ AULA, notificat a l’Agència Espanyola de Protecció de Dades. La informació registrada s’utilitzarà per informar-li per mitjans electrònics o postals de les novetats comercials i/o noves promocions de la companyia. Així mateix, li informem que vostè pot exercir els drets d’accés, rectificació, cancel•lació i oposició a AV. MARE DE DÉU DE LORDA, 34-36 – 08034 BARCELONA.


A continuació indiquem els principals contactes a la seva disposició:

Direcció
DirectorSr. Joaquim Gueroladireccio@aula-ee.com
Secretaria de direccióSra. Esperanza Alfanosecretaria@aula-ee.com
Gerència
GerentSra. Inma Ginésgerencia@aula-ee.com
AdministracióSra. Marta Delgadoadministracio@aula-ee.com
GovernacióSra. Maria Canalsmcanals@aula-ee.com
Parvulari
Cap de la SeccióSra. Núria Xalabardénxalabarde@aula-ee.com
Primària
Cap de la Secció de Primària i Coordinació de 5èSra. Laura Ruizlruiz@aula-ee.com
Coordinació de 1r i 2n de PrimàriaSra. Yolanda Lacortylacort@aula-ee.com
Coordinació 3r i 4t de PrimàriaSra. Rosa Falgàrfalga@aula-ee.com
Secundària i Batxillerat
Cap de la SeccióSr. Tomàs Nofretnofre@aula-ee.com
Coordinació 6è de Primària, 1r i 2n de SecundàriaSra. Eva Novellaenovella@aula-ee.com
Coordinació de 3r i 4t de SecundàriaSra. Cristina Domínguezcdominguez@aula-ee.com
Coordinació de BatxilleratSra. Maria Calsamigliamcalsamiglia@aula-ee.com
EsportsSra. Isabel Buenosvinosesport@aula-ee.com
Noves TeconologiesSr. Jordi Losantosjlosantos@aula-ee.com
MediatecaSra. Nerea Santiagomediateca@aula-ee.com
ExtraescolarSra. Sílvia Busquetsextraescolar@aula-ee.com
Responsable de ComunicacióSra. Patricia Martícomunicacio@aula-ee.com
Aula Campus d'EstiuSr. Bertran Romerocampus@aula-ee.com

Contacte

Av. Mare de Déu de Lorda, 34
Barcelona 08034 T 93 203 03 54

Si continues navegant per aquest lloc web, acceptes utilitzar les "cookies". Més informació.

La configuració de les galetes d'aquesta web està definida com a "permet galetes" per poder oferir-te una millor experiència de navegació. Si continues utilitzant aquest lloc web sense canviar la configuració de galetes o bé cliques a "Acceptar" entendrem que hi estàs d'acord.

Tanca