Escola
Adreça postal Telèfons
Av. Mare de Déu de Lorda, 34 — 08034 Barcelona Telèfon: 93 203 03 54  
 
Direcció
Director Sr. Joaquim Guerola direccio@aula-ee.com
Secretaria de direcció Sra. Esperanza Alfano secretaria@aula-ee.com
     
Gerència    
Gerent Sra. Inma Ginés gerencia@aula-ee.com
Administració Sra. Marta Delgado administracio@aula-ee.com
Governació Sra. Maria Canals mcanals@aula-ee.com
 
Parvulari    
Cap de la Secció Sra. Núria Xalabardé nxalabarde@aula-ee.com
     
Primària    
Cap de la Secció de Primària i Coordinació de 5è Sra. Laura Ruiz lruiz@aula-ee.com
Coordinació de 1r i 2n de Primària Sra. Yolanda Lacort ylacort@aula-ee.com
Coordinació 3r i 4t de Primària Sra. Rosa Falgà rfalga@aula-ee.com
     
Secundària i Batxillerat    
Cap de la Secció Sr. Tomàs Nofre tnofre@aula-ee.com
Coordinació 6è de Primària, 1r i 2n de Secundària Sra. Eva Novella enovella@aula-ee.com
Coordinació de 3r i 4t de Secundària Sra. Cristina Domínguez cdominguez@aula-ee.com
Coordinació de Batxillerat Sra. Maria Calsamiglia mcalsamiglia@aula-ee.com
 
Esports Sra. Isabel Buenosvinos esport@aula-ee.com
Noves Tecnologies Sr. Jordi Losantos jlosantos@aula-ee.com
Mediateca Sra. Nerea Santiago mediateca@aula-ee.com
Extraescolar Sra. Sílvia Busquets extraescolar@aula-ee.com
Responsable de Comunicació Sra. Patricia Martí pmarti@aula-ee.com
 
Aula Campus d'Estiu
Direcció d'Aula Campus d'Estiu Sr. Bertrán Romero campus@aula-ee.com