Contacte

Si té qualsevol dubte o consulta o vol treballar amb nosaltres pot trobar-nos a:

Telèfon: 93 203 03 54

Email: info@aula-ee.com

Adreça: Avinguda Mare de Déu de Lorda, 34, 08034 Barcelona

O si ho prefereix, ompli aquest formulari i respondrem tan aviat com sigui possible:


     

    INFORMACIÓ SOBRE PROTECCIÓ DE DADES
    Dades del Centre: Aula Escola Europea.
    Finalitat: Gestió docent i orientadora del Centre.
    Legitimitat: Normativa educativa bàsica.
    Cessió de dades: A ningú, excepte obligació legal o consentiment.
    Drets:Pot accedir, rectificar o suprimir les dades, així com exercir els drets que s’esmenten en la nostra Política de Privacitat.
    Més informació: Consulti la Política de Privacitat a la nostra web.


    A continuació indiquem els principals contactes a la seva disposició:

    Direcció
    DirectoraSra. Anne Langsecretaria@aula-ee.com
    Directora acadèmicaSra. Laia Pemánlpeman@aula-ee.com
    Gerència
    GerentSra. Inma Ginésgerencia@aula-ee.com
    AdministracióSra. Marta Delgadoadministracio@aula-ee.com
    GovernacióSra. Maria Canalsgovernacio@aula-ee.com
    Parvulari
    Cap de la SeccióSra. Núria Xalabardénxalabarde@aula-ee.com
    Primària
    Cap de la SeccióSra. Laura Ruizlruiz@aula-ee.com
    Secundària i Batxillerat
    Cap de la SeccióSra. Jenny Calsjcals@aula-ee.com
    Coordinació 6è de Primària, 1r i 2n de SecundàriaSra. Eva Novellaenovella@aula-ee.com
    Coordinació de 3r i 4t de SecundàriaSra. Gemma Venturagventura@aula-ee.com
    Coordinació de BatxilleratSra. Maria Muñozcoordinacio-batxillerat@aula-ee.com
    Secretaria acadèmicaSra. Eva Cabarrocassecretaria-academica@aula-ee.com
    EsportsSra. Isabel Buenosvinosesport@aula-ee.com
    Noves TeconologiesSr. Jordi Losantosjlosantos@aula-ee.com
    MediatecaSra. Noemí Nevadomediateca@aula-ee.com
    ExtraescolarSr. Gerard Nel·loextraescolar@aula-ee.com
    Aula Campus d'EstiuSra. Mireia Kuncampus@aula-ee.com

    Contacte

    Av. Mare de Déu de Lorda, 34
    Barcelona 08034 T 93 203 03 54

    Si continues navegant per aquest lloc web, acceptes utilitzar les "cookies". Més informació.

    La configuració de les galetes d'aquesta web està definida com a "permet galetes" per poder oferir-te una millor experiència de navegació. Si continues utilitzant aquest lloc web sense canviar la configuració de galetes o bé cliques a "Acceptar" entendrem que hi estàs d'acord.

    Tanca